Hairshop OÜ - Salong Juuksuritele
cart2 0 Grozs
3 Konts
Sazinies ar mums
4 Info

Lietošanas kārtība un noteikumi

Pārdošanas noteikumi

1. Pārdošanas noteikumu spēkā esamība

1.1. Šie pārdošanas noteikumi regulē tiesības un pienākumus, kas rodas starp Hairshop interneta veikala klientu (turpmāk tekstā – Pircējs) un Hairshop SIA (turpmāk – Hairshop), iegādājoties preces (turpmāk – Preces / Preces).

1.2. Papildus šiem nosacījumiem tiesiskās attiecības, kas izriet no Preču iegādes Hairshop interneta veikalā, regulē Latvijas Republikā spēkā esošā likumdošana.

1.3. Hairshop patur tiesības mainīt pārdotās Preces pārdošanas noteikumus un cenas. Šīs izmaiņas ir redzamas Hairshop tīmekļa vietnē www.plushair.eu

1.4. Piekrītot šiem nosacījumiem, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar Pārdošanas noteikumiem, piekrīt tiem un apņemas tos ievērot

2. Cenas

2.1. Visas cenas, kas norādītas Hairshop interneta veikalā, ietver 21% PVN.

2.2. Procentuālās atlaides ir noapaļotas līdz tuvākajam veselajam skaitlim.

3. Pasūtījuma noformēšana

3.1. Hairshop mājas lapā Jūs varat iegādāties produktus, izmantojot ikonu „ Pievienot grozam”. Lai iegādātos vēlamo Preci, pievienojiet to iepirkumu grozam.

3.1.1. Preces profesionālai lietošanai var iegādāties tikai Hairshop reģistrētie un Hairshop SIA biznesa klienti, kas darbojas skaistumkopšanas pakalpojumu nozarē.

3.2. Cena par Preci un tās pieejamība var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

3.2.1. Par Preces pieejamību var pārliecināties tās kartē, pa kreisi no artikula numura.

3.2.2.Preču cenas norādītas Preces mājaslapā. Ja Precei ir atlaide, tad Preces mājaslapā ir norādīta cena ar atlaidi, kā arī pilna Preces vērtība.

3.3. Pircējs var iepazīties ar sava groza saturu, nospiežot uz ikonu „Grozs” augšējā lapaspusē.

3.3.1. Preču daudzumu grozā var mainīt, norādot vēlamo Preču daudzumu speciāli tam paredzētā ailē.

3.3.2. Jūs varat izņemt preci no groza, noklikšķinot uz "krustiņa", kas atrodas blakus precei. 3.4. Pirms pasūtījuma veikšanas jāizvēlas atbilstošā piegādes metode.

3.4.1. Pasūtījumiem 70 € un vairāk vērtībā preču piegāde Baltijas valstīs (Igaunija, Latvija) ir bez maksas.

3.5. Lai veiktu pasūtījumu, jānoklikšķina uz ikonas "Noformēt pasūtījumu".

3.5.1. Ja esat reģistrēts interneta veikala Hairshop lietotājs, vienkārši piesakieties savā kontā.

3.5.2. Ja pasūtāt Produktus pirmo reizi, noklikšķiniet uz "Jauns klients" un ievadiet savu kontaktinformāciju.

3.6. Apstipriniet pirkumu nospiežot „Pasūtīt/apmaksāt”

3.6.1. Jums tiks izrakstīts rēķins par pasūtīto Preču priekšapmaksu, kas jāapmaksā ar bankas pārskaitījumu.

3.6.2. Priekšapmaksas rēķins ir Pasūtījuma apstiprinājums un tiek nosūtīts uz Pircēja e-pasta adresi.

3.6.3. Savu pirkumu vēsturi un rēķinus jebkurā laikā varat pārbaudīt sadaļā "Mani pasūtījumi".

3.7. Prece tiek nosūtīta Pircējam pēc rēķina apmaksas.

4. Pirkuma-pārdošanas līgums.

4.1. Pēc taustiņa „Pasūtīt/apmaksāt” nospiešanas Pircējs noslēdz pirkuma-pārdošanas līgumu, balstoties uz kuru, apņemas apmaksāt un pieņemt pasūtījumu.

4.2. Pirkuma-pārdošanas līgums stājas spēkā ar brīdi, kad rēķinā norādītā priekšapmaksas summa ir saņemta Hairshop SIA kontā.

5. Preču piegāde un nodošana.

5.1. Pēc pirkuma-pārdošanas līguma spēkā stāšanās (pēc Pircēja priekšapmaksas rēķina apmaksas) Hairshop pasūtījumu noformēs un nogādās saviem loģistikas partneriem piegādei Pircējam.

5.2. Pasūtījumu piegāde tiek veikta trīs darba dienu laikā atkarībā no Pircēja atrašanās vietas vai pēc vienošanās ar viņu, kā arī atkarībā no loģistikas partneru iespējām.

5.2.1. Ja kāda iemesla dēļ Preču piegāde tiek aizkavēta, Hairshop klientu apkalpošanas dienests vienosies ar Pircēju par piemērotu piegādes laiku.

5.2. 2. Lai izvairītos no piegādes aizkavēšanās, Pircējam jau iepriekš jāpārliecinās, ka ievadītā kontaktinformācija ir pareiza.

5.3. Ja Prece neatbilst līguma noteikumiem, Pircējam ir tiesības:

5.3.1. atteikt pasūtījumu vai pildīt tam uzliktās saistības;

5.3.2. pieprasīt zaudējumu atlīdzību vai atlaidi Precēm;

5.3.3. pieprasīt nomainīt transportēšanas laikā bojāto Preci (nevis tās iepakojumu).

5.4. Ja Preci nav iespējams nomainīt, Hairshop atmaksās Pircējam preces izmaksas.

5.5. Hairshop neatbild par Preču piegādes aizkavēšanos gadījumā, ja Preces tiek laikus nodotas loģistikas partnerim, bet kavēšanās ir saistīta ar apstākļiem, kurus Hairshop nevarēja ietekmēt vai paredzēt.

6. Atgriešanas tiesības

6.1. Interneta veikalā Hairshop iegādātos produktus var atgriezt 14 dienu laikā. Ja Interneta veikalā iegādātās Preces Pircējam nav piemērotas, viņam ir tiesības atgriezt Preces veikalam, nenorādot iemeslu.

6.1.1. Preču atgriešanas termiņš beidzas pēc 14 dienām no dienas, kad Pircējs vai Pircēja pilnvarotais pārstāvis, kas nav loģistikas partneris, fiziski saņēma Preces savā īpašumā.

6.2. Atgriešanas tiesības neattiecas uz:

6.2.1. Preces, kuras pēc savas būtības nav atgriežamas un tiek piegādātas neatvērtā iepakojumā, bet iepakojumu ir atvēris Pircējs;

6.2.2. Preces, kuras nevar atgriezt pēc iepakojuma atvēršanas veselības aizsardzības vai higiēnas apsvērumu dēļ;

6.2.3. Preces, kurām Hairshop nav iespējams konstatēt faktu, ka iepakojums ir atvērts vai ka prece nav lietota (piemēram, zem vāka nav aizsargfolijas/plēves)

6.2.4. Produkti, kas pēc piegādes ir sajaukti vai apvienoti ar citu preci vai produktu tā, ka tos nevar atdalīt;

6.2.5. Produkts, kas ir izmantots komerciāliem vai profesionāliem mērķiem.

6.3. Hairshop atmaksā Pircējam naudu par atgriezto Preci ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc Pircēja iesnieguma par Preces atgriešanu (pārdošanas līguma laušanas) saņemšanas.

6.3.1. Ja Pircējs ir spiests nosūtīt atgriezto Preci par saviem līdzekļiem, tad nauda par Preci un piegādes izdevumi tiek atgriezti Pircējam 14 dienu laikā pēc Preces atgriešanas pieteikuma saņemšanas.

6.4. Preci var atgriezt:

6.4.1. Hairshop veikalā Ganību dambis 17a, Rīga

6.4.2. Hairshop izmantojot sūtījuma pakalpojumus.

6.5. Ja Pircējs vēlas izvairīties no zaudējumu atlīdzināšanas par atgriežamās Preces vērtības samazināšanos, tad viņa darbs ir jāpārbauda tādā pašā veidā, kā to varētu izdarīt pirms pirkšanas parastajā veikalā. Prece ir jāatgriež oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā (ar visām Preces sastāvdaļām un dāvanām no Hairshop). Ja Pircējs Preci lietojis vairāk, nekā nepieciešams tās iepazīšanai, īpašību un veiktspējas pārbaudei, vai atgriež Preci ne oriģinālajā iepakojumā un nepilnā komplektācijā, Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazināšanos.

6.6. Hairshop ir tiesības pieprasīt no Pircēja zaudējumu atlīdzību par Preces vērtības samazināšanos ne vēlāk kā viena mēneša laikā no Preces atgriešanas dienas.

6.7. Ja Pircējs ir atbildīgs par Preču vērtības samazināšanos, Frizētavai ir tiesības atskaitīt bojājumu summu no atgriežamās Preces vērtības. Ja Pircējs nepiekrīt Hairshop norādītajam preču izmaksu samazinājumam, viņam ir tiesības vērsties pēc palīdzības pie neatkarīga eksperta. Puse, kas zaudējusi strīdu, maksā par neatkarīga eksperta pakalpojumiem. Ja zaudēto/uzvarētāju nav iespējams noskaidrot, pārbaudes izmaksas tiek dalītas uz pusi starp Pircēju un Hairshop.

6.8. Ja izrādās, ka Pircējs nav saņēmis viņa pasūtītās Preces, vai piegādātā Prece neatbilst interneta veikalā sniegtajam aprakstam, vai Precei ir defekts, Pircējam ir tiesības iesniegt pieteikumu 14. dienas, lai izbeigtu pirkuma un pārdošanas līgumu, un izmantotu prasības pieteikšanas tiesības.

7. Preces aizstāšana/pretenzija, izmantojot to komerciāliem un profesionāliem mērķiem (tostarp juridiskai personai)

7.1. Ja iegādātā Prece tika izmantota komerciāliem vai profesionāliem mērķiem vai to iegādājās juridiska persona, tad parastais nomaiņas vai pretenzijas termiņš netiek piemērots. Šajā gadījumā pretenzijas iesniegšanas termiņš parasti ir 6 mēneši vai vairāk, ja šādu termiņu ir noteicis ražotājs. Ja šajā periodā tiek konstatēti ražošanas defekti, Preces ir jānomaina vai jāsalabo.

7.2. Produktu nevar nomainīt, ja:

7.2.1. Prece izgatavota, ņemot vērā Pircēja personīgās vajadzības;

7.2.2. Preces tiek ražotas atbilstoši Pircēja sniegtajiem specifiskajiem nosacījumiem;

7.2.3. Preces nevar atgriezt veselības vai higiēnas apsvērumu dēļ, kā arī ar iepakojumu, kas ir atvērts pēc piegādes (kosmētikas izstrādājumi utt.);

7.2.4. Prece, kas pēc piegādes ir sajaukta vai apvienota ar citu preci vai produktu tā, ka to nevar atdalīt.

8. Atbildība un pretenziju iesniegšanas kārtība.

8.1. Hairshop un Pircējs ir atbildīgi par zaudējumiem, kas nodarīti otrai pusei šo nosacījumu pārkāpšanas rezultātā, Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā un apmērā.

8.2. Hairshop atbild par Preces neatbilstību vai tās defektu, kas pastāvēja Preces nodošanas Pircējam brīdī vai tika atklāts divu gadu laikā no Preces nodošanas Pircējam dienas. Pirmajos sešos mēnešos no Preces nodošanas dienas tiek domāts, ka defekts sākotnēji bija Precē, kad tā tika nodota Pircējam. Hairshop ir atbildīga par šī pieņēmuma atspēkošanu.

8.3. Ja tiek konstatēts, ka Prece neatbilst pirkuma līguma nosacījumiem, Pircējam ir tiesības iesniegt prasību Hairshop divu gadu laikā no Preces nodošanas Pircējam dienas.

8.3.1. Pretenzija tiek pieteikta nekavējoties pēc defekta atklāšanas un ne vēlāk kā divu mēnešu laikā pēc defekta atklāšanas: Rīgā: Hairshop veikalā Ganību dambis 17a Vai internetveikalā, nosūtot elektronisku vēstuli : sia.hairshop@gmail.com , vai pa tālruni: +371 20047394

8.3.2. Ja tiek konstatēts defekts, Pircēja pienākums ir veikt saprātīgus pasākumus Preces saglabāšanai un aizsardzībai, tai skaitā nelietot bojāto Preci, ja tas pasliktina Preces stāvokli.

8.4. Gadījumā, ja Prece neatbilst pirkuma līguma nosacījumiem, Pircējs var atsaukties uz Likumā noteiktajiem tiesībaizsardzības pasākumiem, tai skaitā pieprasīt Preces remontu vai nomaiņu. Ja Preces remonts vai nomaiņa nav iespējama, neizdodas vai sagādā Pircējam nepamatotas neērtības, tad Pircējam ir tiesības lauzt līgumu un atgriezt naudu.

8.5. Hairshop neatbild par Preču defektiem, kas radušies Pircēja vainas dēļ Preces nepareizas glabāšanas vai lietošanas dēļ. Par trūkumu tiek uzskatīti pašas Preces trūkumi, nevis iepakojuma trūkumi.

8.6. Ja uz Preci attiecas Hairshop vai ražotāja garantija, Pircējs saņem šo garantiju drukātā veidā kopā ar Preci un/vai saņem tai elektronisku pieeju interneta veikalā.

8.7. Lai turpmāk risinātu iespējamās problēmas, Pircējam ir jāsaglabā pirkuma dokumenti (čeks, līgums u.c.), kas kalpo kā apliecinājums, ka Prece iegādāta Hairshop pārstāvniecības veikalā vai interneta veikalā. Ja nav pārdošanas faktu apliecinoša dokumenta, Haishop ir tiesības atteikties risināt problēmu.

8.9. Prece ar defektu tiek nodrošināta kopā ar pretenziju. Starp Hairshop un Pircēju tiek noslēgts līgums par diagnostikas/servisa un remontdarbu veikšanu, Preces nosūtīšanu pārbaudei.

8.10. Pretenzijā tiek norādīts:

8.10.1. pircēja vārds un kontaktdati;

8.10.2. pretenzijas iesniegšanas datums;

8.10.3.defekta apraksts;

8.10.4. prasības pret Hairshop;

8.10.5. norāde uz dokumentāciju, kas apstiprina darījuma vai garantijas esamību, vai atbilstoša dokumenta kopija.

8.11. Hairshop ir pienākums sniegt rakstisku atbildi uz sūdzību 15 dienu laikā no Pircēja sūdzības saņemšanas dienas. Ja Hairshop nevar atbildēt uz Pircēja pretenziju 15 dienu laikā, tā rakstiski informē Pircēju, norādot kavēšanās iemeslu un datumu līdz kuram pircējs saņems atbildi.

8.12. Pircējs ir tiesīgs ar pretenziju vērsties Latvijas Patērētāju aizsardzības birojā pēc adreses: Brīvības iela 55, Rīga, LV-1010, e-pasts: pasts@ptac.gov.lv

8.14. Ja Pircējs un Hairshop nespēj atrisināt strīdu vienojoties, Pircējs var vērsties Patērētāju strīdu komisijā. Patērētāju strīdu komisijas kompetencē ietilpst strīdu izšķiršana saistībā ar līgumiem starp Pircēju un interneta veikalu. Iesnieguma izskatīšana komisijā Pircējam ir bezmaksas.

8.15. Lai aizsargātu savas tiesības, Pircējam ir tiesības vērsties speciālajā Eiropas Savienības patērētāju strīdu risināšanas platformā.

9.Nepārvarama vara

9.1. Hairshop neatbild par bojājumiem vai Preču piegādes aizkavēšanos, ja bojājums vai aizkavēšanās ir radušies apstākļu dēļ, kurus Hairshop nevarēja ietekmēt vai paredzēt.

10. Personas datu aizsardzība un drošība.

10.1. Ar personas datu drošības aizsardzības noteikumiem detalizēti varat iepazīties šeit:

11. Personas datu apstrāde un drošība

11.1. Visi Pircēja/Klienta personas dati, kas publicēti Hairshop interneta veikala apmeklējuma laikā un pirkumu veikšanas laikā, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju, ja vien kurjeram pasūtījuma piegādei nav nepieciešams Pircēja/Klienta vārds, tālruņa numurs un piegādes adrese, vai citos gadījumos, kas noteikti likumu.

11.2. Šifrēts datu pārraides kanāls nodrošina personas datu un bankas rekvizītu drošību. Hairshop interneta veikalam nav piekļuves šiem datiem.

12. Citi noteikumi

12.1. Preču attēliem internetveikalā ir ilustratīvs raksturs.

12.2. Produktu cenas un pieejamība var mainīties bez brīdinājuma. Šajā gadījumā Hairshop patur tiesības atteikt pārdošanu un saprātīgā termiņā atgriezt Pircēja kontā naudu.

12.3. Informācija par Precēm tiek regulāri pārbaudīta un atjaunināta. Dati var tikt atjaunināti no brīža, kad tos pēdējo reizi skatījās Pircējs. Dotie noteikumi ir spēkā no 01.05.2021

IEPIRKUMU GROZS

Grozs ir tukšs

3

Meklēt

Šeit varat izmēģināt dažus populārus tagus:

Konts

Nav konta?
Izveidojiet šeit
4