Hairshop OÜ - Salong Juuksuritele
cart2 0 Ostukorv
3 Konto
Võta meiega ühendust
4 Info

TELLIMUSE EEST TASUMINE JA KAUBA KOHALETOIMETAMINE

1.    Pärast tellimuse vormistamist saadab Hairshop e-posti teel Ostjale kauba arve, mis on tellimuse kinnitus. Arve tasutakse pangaülekandega. Hairshop postitab tooted peale arve tasumist.

2.    Alates arvel märgitud summa laekumisest OÜ Hairshop arvelduskontole jõustub ostu-müügileping, misjärel Hairshop saadab Kauba Ostjale.

3.    Pärast ostu-müügi lepingu jõustumist (Ostjapoolset ettemaksuarve tasumist) komplekteerib Hairshop tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Hairshop'i logistikapartnerile. Minimaalne tellimuse summa on 30 (kolmkümmend) eurot.

4.    Tellimuste kohaletoimetamine toimub kahe tööpäeva jooksul, sõltuvalt Ostja asukohast või temaga kokkuleppel, samuti logistikapartnerite võimalustest.

4.1.    Juhul, kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Hairshop klienditugi Ostjaga kokku sobiva tarneaja.

5.    Viivitusteta kohaletoimetamiseks peab Ostja hoolega üle kontrollima kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

6.    Kauba tellimisel vähemalt 70 € on toodete kohaletoimetamine Balti riikides tasuta.

7.    Hairshop logistikapartneriteks tellimuste kohaletoimetamisel on:
7.1.    DPD Eesti AS
7.2.    OSC
7.3.   Venipak Eesti OÜ.

 

8.    Täpsemate tarneviiside ning hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda Hairshop'i veebipoe personaalsele kontole sisse logides või vajutades ikoonile “Ostukorv”.

9.    Salongisisustuse/mööbli tellimisel võib Hairshop'i esindaja võtta Ostjaga ühendust transpordiviisi täpsustamiseks.

10.    Suuremahulised saadetised kaaluga rohkem kui 31,5 kg või mahuga üle 0,126 m3 toimetatakse sihtkohta ning Ostja peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse.

11.    “Uksest ukseni” transport tähendab seda, et Ostja korraldab ise Kauba vastuvõtmise ja siseruumidesse toimetamise.
12. Kulleritel ei ole kohustust ette helistada.

13.    Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid asendatakse Ostjale.

14.    Hairshop ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui tooted on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Hairshop ei saanud mõjutada või ette näha.

Ostukorv

Ostukorv on tühi

3

Otsi

Siin saate proovida mõnda populaarset märgendit:

Konto

Pole kontot?
Loo konto
4